Улаанбаатар хот

  • Мэдээллийн ажилтан: Б.Уранбилэг
  • Утас: 7700-2035
  • Цахим шуудан: uranbileg.b@cgf.mn

Архангай аймаг

  • Төлөөлөгч: Л.Сугарбат /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 94859192
  • Цахим шуудан: Sugarbat@mongolbank.mn

Баян-Өлгий аймаг

  • Төлөөлөгч: О.Айым /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 99422530
  • Цахим шуудан: Aiim_O@yahoo.com

Баянхонгор аймаг

  • Төлөөлөгч: Б.Түвшинжаргал /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 70442156
  • Цахим шуудан: Tuvshinjargal@mongolbank.mn

Булган аймаг

  • Төлөөлөгч: Б.Батбаяр /ХХААГ мэргэжилтэн/
  • Утас: 99968252
  • Цахим шуудан: bataalai4@gmail.com

Говь-Алтай аймаг

  • Төлөөлөгч: Ц.Шарав /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 88092704
  • Цахим шуудан: tssharav@gmail.com

Говьсүмбэр аймаг

  • Төлөөлөгч: Г.Батсүх /ХХААГ мэргэжилтэн/
  • Утас: 89184281
  • Цахим шуудан: Batsuhguna1231@gmail.com

Дархан-Уул аймаг

  • Төлөөлөгч: Ч.Жамъянсүрэн /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 99095021
  • Цахим шуудан: Jamyansuren@mongolbank.mn

Дорнод аймаг

  • Төлөөлөгч: Ч.Тунгалагтуяа /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 99098120
  • Цахим шуудан: Tungalagtuya@mongolbank.mn

Дорноговь аймаг

  • Төлөөлөгч: Л.Лхагвасүрэн /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 99073904
  • Цахим шуудан: Kh.Lkhagvasuren@mongolbank.mn

Дундговь аймаг

  • Төлөөлөгч: Баттөмөр /Монголбанкны салбарын захирал/
  • Утас: 99592191
  • Цахим шуудан: Battumur@mongolbank.mn

Завхан аймаг

  • Төлөөлөгч: М.Алтанцэцэг /Монголбанкны нярав/
  • Утас: 99991620
  • Цахим шуудан: aagii_2288@yahoo.com

Орхон аймаг

  • Төлөөлөгч: Э.Баасанхүү /Монголбанкны бичиг хэрэг, архивын ажилтан/
  • Утас: 70350666
  • Цахим шуудан: Baaska4tyrone@gmail.com

Өвөрхангай аймаг

Өмнөговь аймаг

  • Төлөөлөгч: Ц.Бархастүвдэн /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 88039749
  • Цахим шуудан: barkhastuvden.ts@mongolbank.mn

Сүхбаатар аймаг

  • Төлөөлөгч: А.Хүрэлтогоо /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 95143341
  • Цахим шуудан: Khureltogoo@mongolbank.mn

Сэлэнгэ аймаг

  • Төлөөлөгч: П.Ганболд /ХХААГ мэргэжилтэн/
  • Утас: 99499411
  • Цахим шуудан: Ganbold.jdu976@gmail.com

Төв аймаг

  • Төлөөлөгч: Б.Лхагвасүрэн /Үйлдвэр худалдаа үйлчилгээний албаны дарга/
  • Утас: 89000363
  • Цахим шуудан: lhagii1104@gmail.com

Увс аймаг

  • Төлөөлөгч: Н.Пэлжид /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 99454899
  • Цахим шуудан: peljid@mongolbank.mn

Ховд аймаг

  • Төлөөлөгч: Л.Дэлгэрмаа /Монголбанкны нягтлан бодогч/
  • Утас: 99084938
  • Цахим шуудан: Delgermaa.l@mongolbank.mn

Хөвсгөл аймаг

  • Төлөөлөгч: Д.Дорждэрэм /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 88041500
  • Цахим шуудан: Deremee_11@yahoo.com

Хэнтий аймаг

  • Төлөөлөгч: А.Оргил /Монголбанкны хянан шалгагч/
  • Утас: 99565078
  • Цахим шуудан: orgil_a@mongolbank.mn